1/4
Constructii cu teren 12.848 mp Pestisu Mic Hunedoara
204.974 €
243.919,06 € cu tva inclus
15,95 €/mp
12848 mp
HALĂ DE PRODUCȚIE, CASĂ și TEREN INTRAVILAN în suprafață de 12.848 mp, în bloc cu bunurile mobile (echipamente tehnologice, aparatură birotică, materiale de natura obiectelor de inventar), situate în localitatea Pestișu Mic, nr. 66, Jud. Hunedoara.
Locație
Pestişu Mic, jud. Hunedoara
Pestișu Mic, nr. 66, Jud. Hunedoara
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 8 apr. 2026
204.974 €
Sună agentul