1/4
Teren 422 mp Calea Calarasilor Bucuresti
164.500 €
195.755 € cu tva inclus
389,81 €/mp
422 mp
Teren, in suprafata de 422,70 mp, situat in mun. Bucuresti, sector 3, Calea Calarasilor nr. 293 (fost 289).Terenul are forma aproximativ regulata, deschidere stradala, situat in zona mixta
Locație
Bucureşti, jud. Bucureşti Ilfov
Bucuresti, sector 3, Calea Calarasilor nr. 293
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 29 apr. 2026
180.950 €164.500 €
Sună agentul