1/4
Teren intravilan 1.397 mp Campia Turzii Cluj
78.180 €
93.034,2 € cu tva inclus
55,96 €/mp
1397 mp
Teren intravilan liber situat în Câmpia Turzii, jud. Cluj în suprafață de 1.397 mp
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 17 apr. 2026
78.180 €
Sună agentul